رنگ مو استار

رنگ مو استار


آیا با انواع رنگ مو جدید شرکت استار آشنایی دارید؟ آیا رنگ مو استار از آمونیاک زیادی برخوردار است؟ قیمت فروش عمده این دسته از رنگ موها چگونه می باشد؟ نحوه خرید اینترنتی رنگ مو استار بصورت عمده به چه صورت انجام میپذیرد؟
آرایش موها و تنوع در ایجاد رنگ مو جدید برای خانمها بسیاری لذت بخش و دوست داشتنی می باشد، به همین دلیل هر روز شاهد یک مدل رنگ مو تازه و با برند نو در بازار هستیم. اما متخصصان پوست و مو توصیه میکنند که این کار باید با احتیاط و در فواصل زمانی مشخص انجام گیرد و نباید بصورت پشت سر هم به رنگ نمودن موها پرداخت. در پاره ای از مواقع استفاده از رنگ مو میتواند از ریزش آن پیشگیری به عمل آورد؛ این کار را با ضخیم تر نمودن تارهای مو انجام میدهد. برای انتخاب و خرید رنگ مو به دنبال مارکهایی بروید که از آمونیاک خالی باشد یا درصد کمی را در خود گنجانده باشد، زیرا این ماده می تواند به موها آسیب جدی وارد سازد!

رنگ مو استار

فروش عالی رنگ مو استار

رنگ مو جدید استار علاوه بر تنوع رنگی عالی که دارد از قدرت رنگ پذیری ایده آلی نیز برخوردار است. رنگ مو استار تنها رنگ مو ایرانی است که بیشترین حجم را دارد و در قالب 120 میل تولید و عرضه میشود. همچنین رنگ مو جدید استار از پایین ترین میزان آمونیاک برخوردار بوده که این امر پوشش دهی عالی کل موها به ویژه موهای سفید را بر عهده دارد. این رنگ مو غنی از ویتامین های مفیدی است که برای مو بسیار مناسب می باشد.
قیمت فروش انواع رنگ مو استار بسیار مقرون به صرفه است و خرید عمده آن نیز با منظور نمودن تخفیفات انجام میپذیرد.منبع: www.irancosmetic.net

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *