یکی از موادی که در رنگ کردن موها مورد استفاده قرار می گیرد اکسیدان است که در انواع مدل ها و درصد ها در بازار وجود دارند.

اکسیدان ۷۵۰ میل جزو آن دسته از اکسیدان هایی است که برای مقدار معینی از رنگ کافی بوده و از نظر اقتصادی هم به صرفه است.

شما می توانید برای خرید این محصول به این سایت که به فروش ویژه اکسیدان 750 میل ارزان قیمت است مراجعه و آن را با یک قیمت مناسب خریداری کنید.

فروش ویژه اکسیدان 750 میل ارزان قیمت

مشخصات انواع اکسیدان چیست؟

مشخصات انواع اکسیدان چیست؟ از جمله مشخصات انواع اکسیدان شامل موارد زیر می باشد:

 1. اکسیدان ها در داخل ظرف ها و بطری های پلاستیکی و گاهی اوقات شیشه ای کاملا بهداشتی و پلمپ شده قرار دارند.
 2. از نظر مواد اولیه با بهترین مواد و اسانس ها ساخته می شوند و هیچ مشکلی را برای رنگ و پوست و مو ایجاد نمی کنند.
 3. برای پوست هیچ حساسیت و سوزش و خارشی ایجاد نمی کنند و معمولا در بیشتر آن ها از مواد نرم کننده و گیاهی برای صاف و لطیف شدن مو ها ریخته می شود.
 4. در انواع درصد های رنگ مختلف تولید می شوند و استفاده از آن ها بستگی به این دارد که رنگ خریداری شده کم رنگ باشد و یا پررنگ
 5. سبب تغییر ترکیبات شیمیایی رنگ نمی شوند و رنگ را به همان شکل و رنگی که است تبدیل می کنند و عمل رنگ کردن مو را راحت تر و آسان تر می کنند.
 6. از نظر شکل ظاهری به رنگ سفید شیری و یا کرم رنگ می باشد و دارای غلظت مناسبی شبیه به عسل دارد به این صورت که نه زیاد شل و آبکی است و نه خیلی سفت و در صورت استفاده به راحتی تمام محتوا و مواد اکسیدان از داخل ظرفش خالی می شود.

قیمت اکسیدان 750 میل عمده

قیمت اکسیدان 750 میل عمده قیمت اکسیدان ۷۵۰ میل عمده با توجه به عوامل زیر تعیین می شود:

 1. درصد موادی که در داخل اکسیدان وجود دارد.
 2. درجه کیفی و مرغوبیت محصول
 3. تاریخ مصرف و تولید آن
 4. نوع بسته بندی 
 5. مارک و برند شرکت تولیدی محصول
 6. نوع مواد اولیه ی مورد استفاده 

حتما در هنگام خرید و استفاده از انواع اکسیدان ها باید دقت داشته باشید که که درصد آن را برطبق رنگی که می خواهید استفاده کنید تهیه کرده و در هنگام مخلوط کردن با هم به اندازه نسبت ۲ به ۱ یعنی مقدار بیشتری اکسیدان وارد رنگ کنید و خوب آن را هم بزنید تا یک مایع یکدست به وجود بیاید.

شما می توانید برای تهیه و خرید این محصول به این فروشگاه اینترنتی که به فروش اکسیدان ارزان می پردازد مراجعه و انواع اکسیدان را با یک قیمت مناسب به صورت مستقیم و بدون واسطه با یک کیفیت عالی و به راحتی خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *