مراکز تولید رنگ مو طبیعی آلبورا، نقش مهمی روی رونق گرفتن بازار دارد به همین دلیل همیشه و در سخت ترین شرایط اقتصادی سعی می کند محصول را با مرغوبیت بالا و قیمت مناسبی در اختیار مشتریان بگذارد شرکت تولید رنگ مو طبیعی ، این محصول را به صورت مستقیم عرضه می نماید.

مراکز تولید رنگ مو طبیعی آلبورا

خصوصیات رنگ مو طبیعی آلبورا

خصوصیات رنگ مو طبیعی آلبورا خصوصیات رنگ مو آلبورا بیشمار بوده و این رنگ موی طبیعی حاوی ویتامین C و نرم کننده است، رنگ موی ایرانی آلبورا یک رنگ موی دائمی میباشد که قادر است رنگ موها را تغییر داده یا رنگ موی موجود را تیره تر یا روشن تر نماید.

رنگ مو طبیعی آلبورا ALBURA تارهای خاکستری را می پوشاند و در هر شرایطی کاملاً پایدار می باشد، این رنگ مو دارای ویتامین C و حالت دهنده مو می باشد که باعث درخشندگی مو می گردد، این محصول از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می کند،

برند محصولات مویی آلبورا یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین مارک های شناخته شده در ایران است، محبوبیت بیشتر برند آلبورا به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوب محصولات آن می باشد، در اینجا ما به بررسی یکی از گروه های طیف رنگی پر مصرف در آن یعنی رنگ مو گروه طبیعی آلبورا ALBURA می پردازیم.

رنگ های N8 و N9 و N10 طبیعی آلبورا پایه های بلوند روشن و خیلی روشن و پلاتینه هستند، این پایه ها را بهتر است بر روی زمینه های متوسط و روشن استفاده کنید، اگر این پایه ها را بر روی زمینه های تیره استفاده کنید رنگی که به دست می آید دو الی سه درجه از رنگ آلبوم تیره تر می شود.

استعلام قیمت رنگ مو طبیعی آلبورا

استعلام قیمت رنگ مو طبیعی آلبورا قبل از اینکه بخوایم قیمت رنگ مو طبیعی آلبورا رو براتون بگیم، این نکته رو یادآوری کنیم که رنگ هم مانند سایر متریال ها، دارای برند های مختلفه و بستگی به کاربرد و کارایی و کیفیتی که شما مدنظر دارین، میتونه قیمتش مختلف و متفاوت باشه

حتماً از ابتدا در مورد کیفیت رنگ ها تحقیق کنین و سعی کنین بهترین رنگ رو که با بودجه ی شما متناسبه انتخاب کنین، این نکته رو به یاد داشته باشین که مهمترین چیزی که مد نظر شما است رنگ مو طبیعی هست! از اون مهم‌تر، کیفیت رنگ مو شماست که دوام و کارایی کار رو تضمین می‌کند.

رنگ مو آلبورا از برندهای شناخته شده و قدیمی میباشد که با کیفیت معمولی و قابل قبول خود و با قیمت مناسب طرفداران خاص خود را نیز بدست آورده است، رنگ موی آلبورا در رنگ بندی متنوع و دارای کاتالوگی غنی از رنگهای مختلف است که میتواند اکثر سلایق را به خود جلب نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *