صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو دوبینا / فروش استثنایی انواع رنگ مو دوبینا

فروش استثنایی انواع رنگ مو دوبینا

آیا رنگ مو دوبینا حاوی مواد کراتین و نرم کننده است؟ آیا فروش استثنایی انواع رنگ مو دوبینا شامل تمامی مدلها میگردد؟ رنگ مو دوبینا ساخت کشور ایران است؟ آیا این رنگ مو به تقویت موها نیز کمک می نماید؟
استفاده از رنگ مو باید بر طبق اصول و رعایت نمودن نکاتی مهم انجام گیرد تا آسیب چندانی به موها وارد نسازد. متأسفانه در بسیاری از رنگ موهای قدیم، درصد بسیاری از آمونیاک آن هم بدون بهره بردن از مواد نرم کننده استفاده میشد؛ خود این امر باعث صدمه رساندن به بافت موها و در بدترین شکل ممکن سوختگی و وز شدن میشد. امروزه تولیدکنندگان انواع رنگ مو با در نظر داشتن این نکته تلاش نمودند که انواع رنگ موهایی را به بازار ارائه نمایند که از درصد آمونیاک کمتر و در عین حال مواد نرم کننده بیشتر برخوردار باشند. یکی از بهترین و جدیدترین مدلهای رنگ مو ایرانی، مارک دوبینا است.

رنگ مو دوبینا

توزیع رنگ مو ایرانی دوبینا

رنگ مو دوبینا که مدتی است از ورودش به بازار لوازم آرایشی و بهداشتی میگذرد، توانسته به یکی از محبوب ترین برندهای ایرانی تبدیل شود؛ علت این امر علاوه بر قیمت بسیار مناسب این رنگ مو، میتواند به دلیل مواد نرم کننده و کراتین دار در ترکیبات آن باشد. رنگ مو دوبینا از حداقل آمونیاک برخودار بوده و در عین حال با بهره بردن از مواد روغنی و طبیعی مانند روغن زیتون و ویتامین C، به ترمیم و از بین بردن آسیب دیدگی ها نیز یاری میرساند.
رنگ مو خوب دوبینا محصولی ایرانی و باکیفیت است که از تنوع گسترده در رنگ نیز برخودار می باشد و به راحتی پاسخگوی سلیقه و نیاز بانوان عزیز است.منبع: www.irancosmetic.net

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *