اکسیدان رنگ مو با درصد های مختلف تهیه و تولید می شوند و سپس به مراکز فروش عرضه می شوند. مراکز فروش، اکسیدان های با کیفیت را به فروش می رسانند. ناگفته نماند که این مراکز انواع اکسیدان ها را در سایز های مختلف به فروش می رسانند. برای این که رنگ کردن مو ها به خوبی انجام شود، بهتر است برند مصرفی اکسیدان با برند مصرفی رنگ مو یکی باشد تا مواد تشکیل دهنده آن دو با هم سازگاری داشته باشند.

مراکز فروش اکسیدان رنگ مو

اطلاعاتی درباره اکسیدان رنگ مو

اطلاعاتی درباره اکسیدان رنگ مو یکی از عامل های اصلی برای رنگ کردن مو، اکسیدان است. در حقیقت اکسیدان ها جز جدایی ناپذیر رنگ مو ها هستند. اکسیدان ها در برند های مختلفی مانند پرستیژ، مدیا، بیس کالر،پادینا و … طراحی، تهیه و تولید می شود. هر کدام از برند های نامبرده ویژگی های منحصر به فردی دارند.
اکسیدان ها عموما به 4 دسته تقسیم می شوند.
1. بعضی  از اکسیدان ها به اکسیدان شماره 0.5 معروف است، این نوع اکسیدان، اکسیدان 3 درصد است که دارای کمترین درصد است و بسیار ضعیف است. از این نوع اکسیدان عموما هنگام مش کردن استفاده می شود. ناگفته نماند که برای تثبیت رنگ ها تیره نیز بیشتر استفاده می شود.
2. اکسیدان ها دسته دوم، اکسیدان هایی هستند که دارای درصد 6 هستند و به اکسیدان های شماره 1 معروف هستند. برای رفع سفیدی مو از این نوع اکسیدان استفاده می شود. همچنین هنگام آمبره، رنگ کردن ابرو و … مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام ریشه گیری و رنگ کردن ریشه مو از این نوع اکسیدان استفاده می شود.
3. دسته سوم اکسیدان ها، به اکسیدان های شماره 2 معروف هستند که اکسیدان های 9 درصد هستند. این نوع اکسیدان ها یکی از پر مصرف ترین اکسیدان ها است که می تواند موها را روشن تر کند.
4. آخرین دسته از اکسیدان ها، اکسیدان های 12 درصد هستند که عموما برای دکلره کردن موها استفاده می شود.
اکسیدان رنگ مو بهتر است متناسب با نوع رنگ مصرفی و میزان سفیدی مو انتخاب شود تا بعد از رنگ کردن، خروجی خوبی را بدهد. انتخاب درست اکسیدان باعث درخشندگی بیشتر مو می شود. همچنین رنگ پذیری مو به خوبی انجام می شود.

قیمت تولیدی اکسیدان رنگ مو

قیمت تولیدی اکسیدان رنگ مو قیمت اکسیدان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال عوامل موثر در قیمت تولیدی اکسیدان به مواد شیمیایی ترکیب شده با هم بستگی دارد. هر چه این مواد کیفیت بالا تری داشته باشند و به خوبی با هم ترکیب شده باشند قیمت بالاتری دارند.

فرمولاسیون اکسیدان ها شامل موادی مانند آب، هیدروژن پراکسید، ستیل الکل و … هستند. تقسیم بندی این ماده با توجه به درصد آن دسته بندی می شود. در حقیقت درصد اکسیدان با میزان روشن کنندگی مو رابطه مستقیم دارد. هرچه درصد اکسیدان بالاتر باشد، باعث روشن تر شدن مو می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *