سن تمامی انسانها به مرور زمان بالا رفته و یکی از نشانه های آن سفیدی رنگ مو بوده که امروزه در تمامی لوازم آرایشیها این محصول جهت جوان سازی خود به فروش می رسد و با قیمت مناسب می توانید آن را خرید نمایید.

امروزه با استفاده از مواد رنگهای طبیعی در ساخت و تولید رنگ مو باعث جلب توجه بسیاری از عموم شده که زنان و دختران بیشتر از این محصول استفاده می کنند که معمولا برای زیبایی بیشتر مو مدل طبیعی آن را بکار گرفته تا بعد از مدت زمانی که نظرشان در مورد این نوع رنگ برگشت به سراغ محصولی متنوع تر و یا همان رنگ اصلی سر باقی بماند.

رنگ مو

یکی از عواملی که در سنین بالا موجب آزار روان و فکر انسان می گردد، سفیدی رنگ مو بوده زیرا سن شما را بالاتر نشان داده و گذشت عمر طولانی شما بر روی سر مشخص است که واقعا انسان از درون فکر می کند پیر شده و یک تلقین همیشه کافی بوده تا تمامی نگرش شما را به حقیقت در بیاورد، در این رو شما با مراجعه به مغازه و تهیه رنگ مورد نظر می توانید به سادگی این موضوع را حل نموده و موهای خود را دوباره در رنگ اصلی خود مشاهده نمایید، البته با موادهای طبیعی موجود در رنگ مو، ظاهری بسیار جذاب تر گرفته که شاید در زمان جوانی موهای شما این درخشندگی را نداشته است.

همان طور که می دانید در دوران قدیم حنا بسیار کاربردی بوده و به دلیل طبیعی بودن آن موجب تثبیت رنگ بر سر، حفظ ریشه و سیاه دانه و جلوگیری از شوره سر می گشت و معمولا قهوه ایی و سیاه موجود بوده اما با گذشت زمان و پیشرفت علم، کارخانه ها به روی کار آمده تا با کمک دستگاه و استفاده بی شمار از گیاهان در صنعت، به تولید رنگ موهایی متنوع در سبز، قرمز، آبی، بنفش، دکلره و غیره بپردازد و اکنون در تمامی نقاط جهان از آن استفاده و بازار فروش و تجارت بسیار خوبی دارد.

فرقی نمی کند خانمها در چه سن و سالی باشند و یا در سمنان، اردبیل و یا کیش باشند در هر صورت اغلب آنها علاقه زیادی به رنگ مو دارند فارق از تمام مزیا و معایبی که به همراه دارد که در ادامه به طور کلی در خصوص رنگ موها کاملا توضیح می دهیم.

رنگ مو سمنان

استفاده از این محصولات قدمتی دیرینه دارد و انسانهای زیادی در گذشته به رنگ مو سمنان علاقه داشتند و با استفاده از محصولات گیاهی به رنگ کردن موی خود می پرداختند و امروزه نیز اغلب بانوان به این کار ادامه داده و هر بار موهای خود را به رنگهای متنوع ای در می آورند.

رنگ مو امروزه جزو محصولات آرایشی بهداشتی محسوب می شود که به منظور پوشاندن سفیدی مو و یا تغییر رنگ طبیعی مو استفاده می شود و یک ماده ای شیمیایی با فرمولاسیونها مختلف می باشند.

اولین بار این محصول تجاری توسط اوژون شولر که یک شیمی دان فرانسوی بود به وسیله پارافنیل دی آمین ساخته شد.

استفاده از این محصول و تغییر رنگ مو برای خیلی از بانوان یک کار بسیار محبوب می باشد، در حالی که امروزه مردان و پسران زیادی نیز به این دسته از افراد پیوسته و از رنگ مو استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد از زمانهای دور انسانها به رنگ کردن مو مشغول بوده اند و در گذشته با استفاده از موادی چون حنا این کار را به منظور پوشاندن موهای سپید خود استفاده می کردند که با گذر زمان و آمدن رنگهای شیمیایی استفاده از آن کم رنگ تر شده است در حالی که ممکن است با استفاده از این محصولات شیمیایی دچار حساسیتهای پوستی شویم اما باز استفاده از آن رواج دارد.

به طور عمده رنگ موها به دو دسته موقت و دائم تقسیم بندی می شوند که نوع موقت آنها برای زمان کوتاه و معینی روی مو ماندگار است و با استفاده از شامپو به مرور ازبین می رود و به ساقه مو منتقل می شوند که اغلب برای افرادی که رنگ موی سفید دارند و قصد رفتن به مجالسی را دارند پیشنهاد می شود.

رنگ موهای موقت به موها آسیب کمتری وارد می کنند زیرا اکسیدان کمی داشته و به طور کامل نیز جذب موها نمی شوند و به سبب نداشتن آمونیاک حتی برای تقویت مو نیز موثر است.

رنگ موهای دائم دوام و پایداری بیشتری دارند و مدت زمان طولانی تری را بر روی موها می مانند و اغلب در آرایشگاه ها از این نوع رنگ مو استفاده می شود که به علت داشتن آمونیاک و اکسیدان زیاد به ریشه و ساقه مو آسیب میزنند.

استفاده زیاد و پیاپی رنگ مو عوارضی را برای افراد به وجود می آورد به عنوان مثال استفاده از آن برای خانمهای باردار مضر می باشد زیرا مواد شیمیایی موجود در این محصولات از طریق پوست سر جذب شده و پس از ورود به جریان خون به جنین انتقال می یابد.

اگر به طور مداوم و پی در پی از رنگ مو استفاده کنید موهایتان دچار مو خوره می شود زیرا در اثر رنگ موها خشک شده و شکننده می شوند و موخوره و خارش پوست سر و کاهش تقویت و رشد مو را سبب می شود.

برخی از خانمها بر این باور هستند که استفاده زیاد از این محصولات سبب نازایی، سرطان خون و مثانه می شود در حالی که این ادعا تا کنون ثابت نشده است.

رنگ مو اردبیل

فرمولاسیون شیمیایی رنگ مو اردبیل بسیار پیچیده است و به این موضوع به دلیل می باشد که ماندگاری رنگها را افزایش دهند. هر چه مقدار ماندگاری این محصولات را افزایش دهند به استحکام و کشش رشته مو آسیب می رسانند و به کوتیکول مو آسیب می زنند تا ماندگاری خود را حفظ کنند.

متاسفانه مقیاس سنجش رنگ موهای شیمیایی بر اثر ماندگاری آنها است در حالی که رنگ موهای موقت برای سلامتی مو بهتر می باشند. امروزه رنگهای گیاهی زیادی جایگزین رنگهای شیمیایی شده اند که دارای مزایایی زیادی نسبت به آن می باشند:

  • آسیب نمی زنند: این محصولات گیاهی به سبب نداشتن موادهای شیمیایی مضر نظیر آمونیاک به موهای شما آسیب نمی زند.
  • بافت مو را حفظ می کند: رنگهای شیمیایی با شکستن پیوندهای مو سبب شکستن تارهای مو می شوند و اما رنگهای گیاهی درگیر این مسئله نمی شود و بافت مو را تغییر نمی دهد و هیچ آسیبی نمی رسانند.
  • رنگهای گیاهی موها را نرم می کنند: به سبب داشتن مواد مغذی و طبیعی موها را تغذیه کرده و سبب نرمی و درخشنگی مو می شود و به قوی شدن تارهای مو کمک می کند.
  • در هنگام بارداری می توان استفاده کرد: با توجه به این که نمی توان از رنگهای شیمیایی در این دوران استفاده نمود اما این رنگها اثرات زیان باری بر روی جنین ندارند و می توان از آن استفاده کرد.
  • دائمی نیستند: خیلی از خانمها به جهت تفریح به رنگ مو می پردازند و دوست دارند که هر بار رنگ موهای خود را تغییر دهند از این رو رنگهای گیاهی چون دائمی نیستند برای این منظور مفید هستند و نیاز نیست مدت زیادی انتظار بکشند.

با توجه به این مزیتها اغلب بانوان ترجیح به استفاده از رنگهای گیاهی می دهند چرا که نه تنها آسیبی به مو نمی رساند بلکه سبب نرمی و لطافت مو نیز می شود.

برای کاهش اثرات سوء رنگ مو بهتر است از رنگ موهای استاندارد و دارای مهر وزارت بهداشت استفاده نمایید و نگذارید رنگ زمان طولانی تری از آنچه که نیاز است بر روی سر شما بماند و پس از استفاده و مدت معلوم از رنگ سر خود را به خوبی شسته و آبکشی نمایید.

برای احتیاط رنگ موهای مختلف را با هم مخلوط نکنید و حتما حین کار از دستکش استفاده نمایید و قبل از رنگ سر خود را به خوبی با شامپو بشویید و پس از رنگ کردن از تقویت کننده های مو استفاده نمایید و در کل از رنگ کردن مداوم و پی در پی نیز بپرهیزید و هر چند وقت یک بار برای تنوع از رنگ مو استفاده کنید.

موهای رنگ کرده به مراقبتهای پس از رنگ نیاز دارد تا رنگ به خوبی جا افتاده و ماندگاری خود را حفظ کند که بدین منظور شامپوهای مخصوصی تولید شده اند که استفاده از آن پس از رنگ اختیاری است اما بهتر است آن را استفاده نمایید.

رنگ مو کیش

برای کاهش اثرات رنگ موهای شیمیایی بهتر است رنگ موها را از مراکز معتبری در کیش یا سایتهای فروش همچون فروشگاه ما تهیه نمایید و بدین منظور راه های ارتباطی ما شبانه روز جهت ثبت سفارش شما باز می باشد و می توانید به صورت عمده برای خود سفارش دهید.

موهای انسان در مدت زمان زودتری سفید شده زیرا فشارهای عصبی، بی خوابی، حرص، فکر زیاد و غیره موجب رخ دادن چنین عواملی می گردد و این سفیدی باعث جذابیت در برخی از افراد شده ولی مابقی نیز از این موضوع رنج می برند، این دسته از افراد می توانند بعد از تهیه رنگ مو دلخواه آن را در خانه با اکسیدان مخصوص ادغام نموده و از طریق یک شت مو بر آرامی بر تمامی لایه ها مالش دهد و سپس به مدت سی الی چهل دقیقه بر روی سر خود جهت رنگ پذیری بهتر، یک نایلون کشیده و منتظر می مانیم، بعد از گذشت زمان ذکر شده نایلون را سر خود خارج و به حمام جهت آبکشی مراجعه می کنیم، حتما از شامپو مخصوص رنگ مو استفاده نموده تا رنگ مورد نظر را به خوبی بر تارهای مو تثبیت نماید.

قیمت رنگ مو

یکی از عواملی که موجب شده انسان از خرید محصولاتی مانند رنگ مو دریغ کند قیمت آن بوده زیرا با در نظر گرفتن شرایط کنونی اقتصادی و نوسان دائم محصولات به فکر یک جنس نامرغوب و گران افتاده و به سراغ این دسته از محصولات نمی رود.

یکی از مهم ترین و خاص ترین زیبایی صورت، موهای سر بوده که به نبود آن واقعا اعتماد به نفس هر انسانی را کم می کند، سعی نمایید که در زیبای و ماندگاری بیشتر آن کوشا باشیم، زیرا زمانی که از موهای شما شروع به ریزش شدید نماید آن موقع حسرت و افسوس کاری را برای شما انجام نخواهد داد.

حداقل هفته ای دو الی سه بار به حمام رفته و به پاکیزگی موهای خود اهمیت ویژه ای دهید، زیرا شما عزیزان اگر از رنگ مو هم استفاده نکنید، با خروج از خانه و قرار گیری در فضای باز، به دلیل وجود گرد غبار و میکروبهای ناشی از کارخانه، آشغال، دود ماشین و غیره همه آنجا از طریق باد بر روی ما رخنه کرده و شروع به تولید مثل و از بین بردن تارهای مو می گردد و شما عزیزان اگر به پاکیزگی موی سر خود اهمیت ندهید، ابتدا سر شما مقداری پوسته قابل مشاهده بوده و در ادامه تبدیل به شوره می گردد که با تکان دادن سر به جهتهای مختلف ریخته شدن دانه های سفید بر روی یقه و لباس شده که به مرور زمان و تکرار عدم رفتن به حمام به ریزش مو دچار می شوید.

خرید رنگ مو

موادهای بسیار زیاد و طبیعی در تولید رنگ مو به کار رفته تا سیاه دانه های مو سر شما را رشد دهد که شما عزیزان با مراجعه به مغازه ها از رنگ مو با رنگدانه طبیعی خرید نموده تا با استفاده از ان موجب رنگ پریدگی مابقی رشته های موی سر نگردد.

دختران و زنان یکی از بهترین محصولاتی را که برای زیبا سازی چهره خود رد مراسم و مهمانیها از آن استفاده می کنند، رنگ مو بوده زیرا باعث یک کلاس و شیک بودن خاصی دست داده و با خیالی راحت از آن استفاده می نمایند و به دلیل طبیعی بودن موادهای افزوده، موجب حداکثری طرفداران و علاقه مندان به رنگ مو شده تا خانمها به خیالی آسوده از آن استفاده کنند.

فروش رنگ مو

ایام قدیم از حنا برای رنگ و زیبا سازی مو سر استفاده می کردند که فروش بسیار بالایی هم نیز داشته ولی اکنون به دلیل تولید بسیاری از رنگهای مو اشخاص بسیار کمی از حنا استفاده کرده و به موی سر خود می زنند.

دقت نمایید که امروزه بسیاری از افراد سود جو به دنبال یک راهی برای ارسال اجناس تقلبی به بازار بوده و با جایگزین نمودن کالاهای بدل به جای اصل باعث تورم و نوسان قیمت در جهان خواهند شد، این نوع اشخاص با غارت نمودن رنگ موهای طبیعی و جایگزینی جنس تقلبی آن را با قیمتی بالاتر به فروش رسانده و اجناس اصلی را به خارج از کشور برای دریافت سود سنگین تری ارسال می کنند که شما عزیزان ندانسته این محصول تقلبی را خریداری نموده و بعد از استفاده بر سر خود، ابتدا رنگی ضعیف تر را مشاهده نموده و سپس فکر می کنید که مواد بسیار کمتری جهت رنگ دهی استفاده کرده اید، ولی این گونه نبوده و شما با ندانسته با استفاده از مواد تقلبی به مرور زمان باعث ریزش مو گاها کچلی نیز می گردید.

شما با مراجعه به لوازم بهداشتیها به هیچ عنوان توان تشخیص اصل یا بدلی این نوع محصول را نداشته و به اشتباه خرید می کنید، اما با ثبت نام فرم مربوطه داخل همین صفحه در زمانی مناسب مشاوران فروش مجموعه ما با شما تماس حاصل نموده و بعد از پاسخ به تمامی سوالات و ابهامات، یک جنس طبیعی، با کیفیت و اصل را از سایت ما سفارش و خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *