یکی از محصولات پر فروش لوازم آرایشی رنگ مو است که چهره فرد را جذاب و لاکچری می کند که ما این محصول را در انواع متنوع جدید برای شما خریدان در معرض فروش قرار دادیم.

در دوران باستان، پوست و موی بسیار تیره محافظت طبیعی در برابر اشعه ماوراء بنفش بود. هنگامی که جمعیتها به سمت شمال حرکت کردند، جایی که قرار گرفتن در معرض نور خورشید کمتر بود، پوست و موهای روشن تر پاسخ تکاملی به نیاز به حداکثر رساندن جذب پرتوهای فرابنفش بود.

رنگ مو جدید

امروزه با پیشرفت علم در تمامی حوزه ها رنگ مو جدید هم برای مصرف کنندگان تولید می شود تا چهره زیبایی را تجربه کنند. با این حال، در طول زندگی، همانطور که ممکن است خودتان متوجه شده باشید، رنگ طبیعی مو دستخوش تغییراتی می شود.

مسلماً واضح ترین آن سفیدی آزاردهنده است که با افزایش سن، ظاهر اولین موهای سفید را به ارمغان می آورد، اما این تنها تغییری نیست که مو در معرض آن است.

در واقع، جالب است بدانید که ژنهای دخیل در تولید ملانین در مراحل مختلف زندگی به طور متفاوتی فعال می شوند. به عنوان مثال، رنگ مو با رشد تمایل به تیره شدن دارد که در واقع، معمولاً کودکان مو بور در همان سالهای اول زندگی به مرور زمان قهوه ای می شوند. به طور خاص، رنگ مو در سالهای اول زندگی از روشن به رنگ تیره تر تبدیل می شود تا در دوران نوجوانی به رنگ قهوه ای برسد.

حتی با بارداری یا در دوره منتهی به یائسگی، یک زن ممکن است متوجه تغییراتی در رنگ موهای خود شود. این پدیده به این دلیل است که برخی از ژنها در پاسخ به ترشح برخی هورمونهای خاص فعال می شوند.

جای تعجب نیست که بلوغ، بارداری و پیش از یائسگی مراحلی از زندگی زنان هستند که با تغییرات هورمونی قابل توجه مشخص می شوند. ژنها، سن و استرس عواملی هستند که می توانند رنگ موهای شما را تغییر دهند. به طور کلی، پس از چهل سالگی، هم برای مردان و هم برای زنان، ملانوسیتها در تولید ملانین کمتر فعال می شوند و می توانند به طور کامل فعالیت خود را متوقف کنند و باعث سفید شدن تیره ترین موها نیز می شوند.

رنگ مو کمک می کند تا تصویری منحصر به فرد به شما ارائه دهد، البته، رنگرزی و تغییر رنگ آنها می تواند امری عادی باشد، اما رنگ طبیعی شما به همراه رنگ چشمان شما یک ویژگی جسمی بسیار مشهود است.

علم اخیراً پاسخ دقیق تری به این سؤال داده است و توانسته است یک سری از ژنها را دقیقاً به رنگدانه مو و مو مرتبط کند. بلوند، قهوه ای، مشکی و خیلی چیزهای دیگر، رنگ موی بی پایان وجود دارد که رنگ مو را می توان به یک تمایز جغرافیایی مرتبط کرد.

امروزه با توجه به جابجاییهای گسترده و پیوسته مهاجرت، می تواند به عنوان یک تقسیم بندی تقریبی باشد، اما مناطق جغرافیایی وجود دارد که رنگهای خاصی در آنها بیشتر از سایرین وجود دارد. تشخیص این موضوع کاملاً شهودی است که جمعیتهای منطقه مدیترانه نسبت به شمال اروپا تیره‌تر هستند.

رنگ مو جذاب

اکثر ما دیده ایم که نداشتن رنگ مو جذاب حتی در رفتار ما بسیار تاثیر گذار است، موهای سفید به میزان و نوع ملانین سنتز شده بر اساس ویژگیهای ژنتیکی، سن و شرایط زندگی و استرس بستگی دارد. اگر رنگ موهایتان را دوست ندارید یا نمی توانید ظاهر موی سفید را تحمل کنید، همیشه می توانید آنها را رنگ کنید و از جواب شده چهره خودتان لذت ببرید.

در هر صورت، چه آنها را رنگ کنید و چه برای روشن و قوی نگه داشتن آنها، باید از کوتیکول موهایتان با پکهای کراتینه و شامپوی تقویت‌کننده، ظریف و همچنین مناسب برای شستشوی مکرر محافظت کنید. رنگها چیزی جز درک بصری تابشهای مختلف نیستند که در واقع سه رنگ اصلی وجود دارد:

۱. آبی: تنها رنگ اصلی در محدوده سرد می توانید آن را اضافه کنید و هر لحنی را تیره تر و عمیق تر کنید.

۲. قرمز: رنگدانه متوسط ترکیب با آبی رنگها را بیشتر می کند که تیره، با زرد، از سوی دیگر، روشن تر است.

۳. زرد: ضعیف ترین رنگی که همه سایه ها را روشن تر می کند و زنده است.

رنگ مو فانتزی موقت گیاهی

چندین گزینه برای رنگ کردن موهای شما وجود دارد که کم و بیش مشخص است یکی از آنها رنگ مو فانتزی موقت گیاهی نیز می باشد که می توان رنگ تمام موها را تغییر داد، در رنگ کردن موها می توانید از تکنیکهای رنگ آمیزی ملایم تر نیز استفاده کنید که رنگ طبیعی را تغییر می دهند.

هایلایت در واقع می تواند چهره را روشن کند، اما برخی مشکلات را نیز اصلاح می کند، زیادی رنگ می تواند تارهای موها را ضخیم تر، متراکم تر و یا برعکس روشن تر نشان دهد، همچنین می توان رنگهای نیمه دائمی را انتخاب کرد تا نتیجه ای بادوام کمتر داشته باشد که این موضوع به شما امکان می دهد به سرعت رنگ طبیعی خود را به دست آورید، این نوع رنگ می تواند گزینه خوبی باشد تا بتوانید قبل از اینکه رنگ آمیزی دائمی انجام دهید، رنگ جدیدی را تست کنید و انتخاب خود را تایید کنید.

دانستن مزایا و معایب هر تکنیک رنگ آمیزی برای انتخاب درست مهم است، اگر رنگ آمیزی دائمی، یا بدون آمونیاک نامیده می شود که از یک فرآیند اکسیداسیون شیمیایی استفاده می کند و مو را برای رنگ کردن باز می کند، این امر ماهیت مو را تغییر می دهد، اما امکان تغییر رنگ، عمق و ماندگاری مو را نیز ممکن می سازد.

اگر به دنبال رنگی زودگذر یا حتی بهتر از آن یک رنگ گیاهی هستید، پس نگرانی کمتری برای موها وجود دارد چرا که با پوشاندن ساده مو روی سطح، این رنگهای بدون اکسیداسیون موها را تغییر نمی دهند و مراقبت از آن مانند موهای رنگ شده است.

رنگ مو فانتزی

اگرچه رنگ آمیزی دائمی برای مو تهاجمی است، اما رنگ مو فانتزی دائمی رایج ترین آنها است، زیرا تنها رنگی است که بیشترین تغییرات را ممکن می کند، رنگ طبیعی آن را تیره یا کاملا روشن می کند، 100٪ موهای سفید را می پوشاند و از ماندگاری رنگ تا چند ماه مراقبت می کند.

اما معایب خود را دارد، رنگ آمیزی دائمی است، موهای آسیب دیده حساس می شوند و رنگ ریشه به محض رشد مجدد موهای طبیعی ظاهر می شود، رنگ دائمی چیست؟ رنگ آمیزی دائمی، رنگ آمیزی اکسیداسیون کلاسیک است که اکسیداسیون فرآیند شیمیایی را تعیین می کند و اجازه می دهد رنگ در قلب مو تغییر یابد.

پراکسید هیدروژن نقش اکسیدان را بازی می کند و رنگدانه های طبیعی مو را حل می کند تا رنگدانه های رنگ آمیزی شده تثبیت شوند، یکی دیگر از مولکولهای موجود، آمونیاک است، این مولکولی است که پوسته های مو را باز می کند تا رنگها نفوذ کنند، هر چه رنگ اکسایشی، مانند رنگ دائمی قوی تر باشد، قدرت تغییر رنگ و همچنین تغییر ماهیت مو را در عمق و ماندگاری بیشتر دارد.

رنگ آمیزی بدون آمونیاک: یک رنگ اکسیداسیون باقی می ماند که با نفوذ به قلب مو عمل می کند و رنگدانه آن را اصلاح می کند، با این حال، عدم وجود آمونیاک، رنگ آمیزی ملایم تری را ممکن می سازد، زیرا رنگها با شدت کمتری به مو نفوذ می کنند، از سوی دیگر، رنگ آمیزی بدون آمونیاک امکان تغییر رنگ کمتری را بدون روشن شدن و بدون پوشش کامل موهای سفید فراهم می کند، این یک رنگ ایده آل برای ایجاد انعکاس شدید، به رنگ طبیعی خود یا محو کردن رنگ ریشه بین دو رنگ دائمی است.

رنگ مو موقت

رنگ آمیزی مو چه چیزی را تغییر می دهد، با قدرت اکسیداسیون کم، رنگ مو موقت کمتر از رنگهای دائمی کلاسیک به مو حمله می کند، اما احتمال تغییر کمتری نیز فراهم می کند، سایه هدف به پایه طبیعی بستگی دارد، اما می توان آن را بازتاب داد و کمی تیره کرد یا اولین موهای خاکستری خود را استتار کنید، بزرگترین مزیت آن، رنگ آمیزی موقت با شامپو محو می شود و از رنگ ریشه ها جلوگیری می شود.

چگونه رنگ ملایم تری برای موهایمان انتخاب کنیم، رنگهای بدون اکسیداسیون روی مو ملایم تر هستند، زیرا ماهیت یا رنگدانه مو را تغییر نمی دهند، آنها به سادگی موهای روی سطح را می پوشانند یا رنگدانه ها را بدون نفوذ یا حمله به فیبر مو پخش می کنند، برای رنگ کردن موهای خود بدون خطر، می توانید با رنگ آمیزی زودگذر شروع کنید، بدون اکسیدان یا آمونیاک، روی سطح اثر می گذارد و بدون مرزبندی به سرعت محو می شود، رنگ طبیعی را تغییر نمی دهد، اما اجازه می دهد تا به طور موقت موها تقویت شود یا رنگهای ناخواسته را اصلاح کند.

این مدل رنگها نرم و عالیه هستند، رنگ گیاهی، فقط حاوی پودرهای گیاهی هستند بدون هیچ گونه مواد شیمیایی می باشند، با پوشاندن موها روی سطح رنگ اجازه می دهد رنگ اصلی خود را نشان دهد، بزرگترین مزیت آن، زیبایی و تقویت موها، درخشندگی و شادابی موها را افزایش می دهد.

چه رنگ مویی برای پوشاندن موهای سفید خوب است، اغلب برای استتار موهای سفید است که شروع به رنگ کردن موها می کنیم، برای رنگ موهای سفید تقریبا زیاد بر روی سر معمولا از محلولی به رنگ دائمی یا رنگ گیاهی با زمان نوردهی طولانی تر استفاده می شود.

رنگ مو گیاهی

رنگ آمیزی دائمی تنها تکنیک رنگ آمیزی است که می تواند تعداد زیادی از موهای سفید را پوشش دهد، اما شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که از رنگ مو گیاهی استفاده کنید و مسئولیت موهای خود را بر عهده بگیرید.

در زمانهای قدیم از رنگ موها زنها استفاده می کردند ولی در حال حاضر این رنگ موها در آرایشگاه های مردانه هم راه باز کرده و به شدت از آن استفاده می کنند، به همین دلیل رنگ مو هایی در بازار موجود شده که متناسب با موی مردان است و به اصطلاح رنگ موی مردانه نیز می گویند.

حالا با توجه به مسائلی که در پیرامون رنگ مو مطرح شد و اطلاعاتی که در مورد رنگ مو گفته شد پیشنهاد ما به شما این است که برای اینکه از موهای خود محافظت کنید و رنگ موی درجه یکی را خریداری کنید، از سایت ما اقدام به خرید کنید تا بتوانید با خیالی راحت و آسوده برای رنگ کردن موهای خودتان از این محصولات استفاده کنید، از طرفی به دلیل اینکه این محصول از حساسیت بالایی برخوردار است می توانید قبل از اینکه خرید خود را نهایی کنید با همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی تماس بگیرید و در مورد تمام این محصولات اطلاعات لازم را کسب کنید و در نهایت خریدی مطمئن را با سایت ما تجربه کنید و از خریدن رنگ موهای باکیفیت و اصل نهایت لذت را ببرید.

رنگ مو لاکچری

امروزه یکی از فاکتورهایی که آقایان و خانمها رعایت می کنند استفاده از رنگ مو لاکچری است که چهره را جذاب نشان می دهد. اما چه عاملی رنگ مو را در معرض نور خورشید قرار می دهد؟ پاسخ علمی ملانین است، ماده ای که توسط پوست با تحریک اشعه خورشید تولید می شود.

به طور خاص، ملانین رنگدانه آلی است که رنگ طبیعی پوست و همچنین موهای ما را تعیین می کند. به همین دلیل است که مو و پوست روشن‌تر در جمعیتهای نوردیک، منطقه‌ای جغرافیایی که تولید ملانین در آن کمتر است، مشخص است.

از سوی دیگر، واقعیت عجیب این است که موهای قرمز کمترین فراوانی را دارند و افرادی که موهای برنزه دارند کمتر از ۲ درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند. یکی دیگر از موارد کنجکاوی، شیوع موهای بلوند در بین زنان است، در حالی که سایه های تیره در بین مردان شایع تر است.

مقدار و نوع ملانین موجود در ساقه مو بر رنگ موهای شما تأثیر می گذارد. همانطور که دیدیم رنگ مو به ملانین بستگی دارد که توسط ملانوسیتها سنتز می شود، اما ملانین چگونه روی رنگ موهای ما تأثیر می گذارد؟ پاسخ این است که ملانین به اشکال مختلف وجود دارد و رنگ موهای شما بر اساس مقدار و نوع ملانین تعیین می شود.

به طور خاص، لحظه ای که در آن تولید ملانین متوقف می شود از نظر ژنتیکی تعیین می شود و بنابراین می تواند بین یک فرد و فرد دیگر بسیار متغیر باشد. برخی ممکن است اولین موهای خاکستری را در ۲۰ سالگی ببینند و برخی دیگر هرگز یکی را نبینند، اما اکثر مردم شروع به شمارش موهای سفید می کنندکه  اولینها از سن ۳۵-۴۰ سالگی است.

در نهایت، نمی‌ توانیم یک عامل ثانویه را که می ‌تواند بر ظاهر اولین موهای سفید تأثیر بگذارد فراموش کنیم. تصادفی نیست که برخی از افراد پس از دوره های استرس شدید از سفیدی مو شکایت کرده اند.

این در واقع شرایطی است که می تواند فرآیندهای فیزیولوژیکی مختلف از جمله تولید هورمونها و ملانین را تغییر دهد. همانطوری که در مطالب فوق توضیح دادیم رنگ مو، محصولی است که اکثر افرادی به علت سن بالایی دارند موهایشان سفید می شود از رنگ مو برای جوان و جذاب ماندن استفاده می کنند.

شما می توانید برای خرید انواع رنگ مو با قیمت مناسب، از طریق این سایت با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید و این محصول را سفارش دهید تا محصول را در هر منطقه ای از کشور که هستید برای شما ارسال کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *